Elu Maitseb Paremini

Kiirel päeval maitsva ja tervisliku eine leidmine ei peaks olema keeruline. Tasakaalustatud valmistoidu valiku puudumine aga sunnib meid tihtipeale haarama vähemkasuliku kehakinnituse järele. Seepärast soovime luua toidukultuuri, mis sobitub tänapäevasesse kiiresse elutemposse, tegemata kompromissi maitseelamuse ja tervislikkuse arvelt.

Rimi peakokk

Rimi valmistoit on maitsev, tasakaalustatud ja innovaatiline. Et tuua Sinuni parimad maitsed ja uudsed toiduelamused, oleme alustanud koostööd andeka koka Demo Kaevuga.

Demo võtab väljakutse alustada tööd Rimi peakokana vastu suure põnevusega. See annab võimaluse oma seni õpitut ja praktilisi oskuseid teostada hoopis teise nurga alt, mis erineb oluliselt tavapärase peakoka tööst. Rimi peakoka töös tuleb arvestada suurte kogustega, kuid selle kõrval ei tohi kvaliteet langeda, et lõpptoode saaks väga hea. Rimis lähtume põhimõttest, et kuigi mastaabid on teised, siis poes peab pakutav olema sama hea nagu kodus tehtud toit.

Uuri lähemalt

Parima toidu saladuseks pean puhtaid maitseid ja naturaalseid tooraineid

Teadliku sööja ABC

Me kõik oleme erinevad, erinevad on ka meie ootused ja vajadused toidule. Seepärast ei ole võimalik väita, et mingi toit on Sinule õige või vale.

Rimi toitumisnõustaja Katri Merisalu abil oleme loonud märgistussüsteemi, mis aitab Sul hinnata Rimi einete toiteväärtusi.

Loe täpsemalt

Tasakaalustatud toitumist järgides võib süüa kõike. Oluline on, et pööraksid tähelepanu erinevate toitainete osakaaludele.

A

A-tähistusega komponent jääb tasakaalustatud toitumise soovituslikesse piiridessse. Tarbi julgelt!

Vaata lähemalt

B

B-tähistusega komponent läheneb tasakaalustatud toitumise soovituslikule piirilile. Tarbi mõõdukalt!

Loe lisaks

C

C-tähistusega komponendi sisaldus eines ületab soovitusliku normi. Tarbi väikestes kogustes ja jälgi päevast normi!

Uuri lähemalt
A+
B+
C+

Maitsete värvid

Tegime oma lemmiktoidu leidmise kaupluses veelgi lihtsamaks. Oleme Rimi valmistoidud värvide järgi eristanud.

Salatid

Rimi köögi salatitemaailmas on toimumas revolutsioon! Meie värskete toorsalatite ja majoneesikastmega salatite kõrvale ilmub üha enam uudseid maitseid ja klassikuid mujalt maailmast. Kas oled juba proovinud meie kinoa-kanaliha- ja täisterapastasalatit? Alati leiad valikust ka hooajalise salati, mis on valmistatud just hetkel kõige küpsematest viljadest.

Supid

Supp on hea soe kõhutäis lõuna- või õhtusöögiks ja kergem alternatiiv praele. Kui armastad klassikuid, leiad meie valikust seljanka, borši ja rassolniku, kui igatsed aga uudsema järele, pakuvad vaheldust põnevad püreesupid.

Pitsa

Parima poepitsa tiitliga pärjatud Rimi pitsad on küllusliku kattega mõnusalt toitvad pannipitsad. Valikust leiad singi-shampinjoni- ja kanapitsa, pitsasid mereandidega, lihavaba kolmejuustupitsa ja palju muud. Mis võiks olla parem kaaslane põnevaks filmiõhtuks?

Praed ja lisandid

Pearoogade valikust leiad kehakinnitust kõigiks kolmeks põhitoidukorraks – hommiku- lõuna- ja õhtusöögiks. Meie jaoks on oluline, et saaksime muuta Sinu elu lihtsamaks kogu päeva vältel, pakkudes kiireid ja maitsvaid lahendusi.

Meze

Meil on hea meel tutvustada põnevaid maitseid Lähis-Ida köögist. Meze sarjast leiad suussulava baklažaanimäärde baba ganoush´i, valgu- ja kiudaineterikka hummuse ja värskendava tzatziki kastme. Kombineeri neid erinevate salatite ja falafeliga, kasuta köögiviljade dipina või määri leivale.

Võileivad ja wrapid

Ühes korraliku võileiva täidises olgu nii toitvat kui mahlast ja krõmpsuvat rohelist – just seda püüamegi enda võileiva ja wrapi retseptide koostamisel silmas pidada.

Vahepalad

Vahepalad sobivad kergeks eineks põhitoidukordade vahele või hetkedeks, kui nälg näpistab ja pead sööma käigu pealt. Leia vahepalade laiast valikust just enda eelistustele vastav lahendus kiireks päevaks.

Sushi

Meie maitsvad sushid valmivad tõeliste sushiekspertide abiga. Tallinna kauplustes müüdav sushi tuleb Sushisetist, Pärnu sushi kohalikust kõrgelthinnatud Sushikingist ja Narva, Jõhvi, Tartu, Viljandi ja Rakvere kauplustes müüdav sushi tuleb Narva meistritelt.

Magustoidud

Vahel lihtsalt tahaks midagi magusat. Et isu saaks täidetud, leiad meie valikust nii tuttavaid ja koduseid aga ka uudsemaid hõrgutisi maiasmokale. Premeeri ennast!

Joogid

Paljudest meie kauplustest saad kaasa osta aromaatse kohvijoogi, tee või maitsva kakao. Turguta ennast sooja joogiga varajasel hommikutunnil või kiire päeva pausil.

Peolaud

Ükski õige tähtpäev ei möödu tordita. Rimi võileivatortide valikust leiad pidulikud palad erilisteks sündmusteks – laud kerge vaevaga kaetud ja külalisteks valmis!

Pagaritooted

Meile on oluline, et saaksime muuta sinu päeva lihtsamaks. Pakume mitmekülgseid, kiireid ja maitsvaid valmistoite nii hommiku-, lõuna- kui õhtusöögiks. Meie kokad ja pagarid töötavad selle nimel, et värsked toidud, pitsad ja pagaritooted oleksid sinu toidulaual iga päev.

Tooted

Soovime, et leiaksid Rimist parima valiku nii lõuna- ja õhtusöögiks kui kiireks vahepalaks. Seepärast täiendame juba head ja harjumuspärast menüüd pidevalt uute ja põnevate toitudega. Samuti peame oluliseks, et leiaksid kauplusest värskeid salateid ja vahepalasid, kus on kasutatud just hetkel kõige maitsvamaid ja küpsemaid koostisosi.

Uudis

Mango-kanakarri

Koka valik

Hakklihakaste

Hooajaline

Prantsusepärane kitsejuustuvõileib